طرح مشارکت در بهره برداری شهربازی ققنوس

This post is also available in: English

 

الف) مقدمه:
امروزه با توجه به نیاز جامعه به تهیه و خرید لوازم و امکانات زندگی از مجتمع های تجاری، این مجتمع ها به مراکزی برای حضور کامل اعضای خانواده تبدیل گردیده و بسیاری از خانواده ها در کنار خرید از واحدهای تجاری در برج ققنوس، به همراه خانواده از امکانات تفریحی و خدماتی آن نیز استفاده می کنند.
برج ققنوس سمنان که یکی از زیباترین مراکز تجاری و گردشگری در کشور محسوب می شود دارای امکانات فوق العاده ای از قبیل : واحدهای تجاری، رستوران فست فود، رستوران سنتی ، هایپر مارکت ققنوس و در فازهای بعدی دارای هتل ۵ستاره، رستوران کلاسیک، تالارهای پذیرائی ، فروشگاههای برند ومعتبر ، سالن همایش و کنفرانس، کافی شاپ و… خواهد بود. قرارگرفتن در شاهراه اصلی تهران – مشهد و همچنین محور سمنان به ساری بعنوان نقطه اتصال شمال به جنوب و شرق به غرب کشور ، و همچنین اقلیم مناسب استان به لحاظ دسترسی نزدیک به کویر و طبیعت زیبای جنگل مازندران و دریای خزر ، این پروژه را منحصر به فرد کرده است.
پروژه برج ققنوس به لحاظ معماری و ارتفاع پروژه ، یکی از زیباترین و خاص ترین پروژه های تجاری و گردشگری در کشور بوده و تنوع بسیار زیاد کاربری های آن و نیز عدم وجود پروژه مشابه و بخصوص شهربازی مناسب در استان ، این پروژه را تبدیل به موقعیتی ویژه برای سرمایه گذاری در حوزه گردشگری و تفریحی نموده است.
یکی از گزینه های پیش بینی شده برای احداث و بهره برداری در این برج زیبا ، شهربازی ققنوس می باشد که در ارتفاع ۳۰ متری برج ققنوس و در دو طبقه به مساحت ۷۰۰۰ متر مربع به همراه سالنهای ورزشی، بولینگ و بیلیارد، سالن بدنسازی و تنیس طراحی شده که در فاز دوم و سوم به بهره برداری خواهد رسید.
ب) مزایای برج ققنوس:
قطعاً سرمایه گذاری در یک پروژه، وابستگی زیادی به میزان بازدهی و سوددهی آن داشته و این موضوع در برج ققنوس نیز مورد توجه خواهد بود.

با توجه به اینکه فاز اول برج ققنوس مورد توجه و استقبال مخاطبان قرار گرفته و روزانه بالغ بر ۵۰۰۰ تردد در لابی و قسمت های مختلف برج ثبت گردیده و این تعداد در زمان اوج ترافیک و ایام خاص و تعطیل به بیش از ۸۰۰۰ نفر می رسد، لذا افزایش امکانات رفاهی از جمله شهربازی برای آسایش و رفاه حال بازدیدکنندگان و مراجعه کنندگان، فوق العاده دارای اهمیت بوده و بازدهی مناسبی خواهد داشت.
وجود ترکیبی از امکانات خرید و رفاهی در این مجموعه خود گواهی بر این مدعاست که قطعاً سوددهی مناسب سرمایه گذار را به دنبال خواهد داشت. که به پیوست برخی از ویژگی ها و بخش های در حال ساخت این پروژه تقدیم حضور می گردد.
ج) امکانات پیش بینی شده در برج ققنوس :
۱- مجتمع تجاری با بیش از ۳۰۰ واحد (درحال بهره برداری)
۲- رستوران ها شامل رستوران های فست فود، کافی شاپ، ایتالیایی، کلاسیک و…
۳- هایپر مارکت به مساحت ۴۰۰۰ متر مربع در حال بهره برداری
۴- هتل ۵ستاره
۵- بازار طلا و جواهر
۶-باشگاه ورزشی بدنسازی
۷-مهدکودک
۸-پردیس سینمایی
۹-بولینگ
۱۰- شهربازی
۱۱- تالار پذیرائی
۱۲- سالن همایش و کنفرانس
۱۳- استخر و مجموعه آب درمانی
۱۴- مجموعه سالنهای ورزشی شامل بولینگ و بیلیارد و…
۱۵- موزه، رصدخانه و…

۱۶- بام سبز

ه) بازدهی سرمایه گذاری:
با توجه به استقبال چشمگیر عموم مردم از این پروژه و با توجه به اینکه این پروژه در استان و همچنین به لحاظ نوع ساخت و امکانات در شرق کشور بی نظیر می باشد لذا پیش بینی بازگشت سرمایه در ۲سال اول بهره برداری و سوددهی مناسب قابل دسترس می باشد.
با عنایت به موارد ذکر شده و ظرفیت منحصر به فرد این پروژه در حوزه سرمایه گذاری و به ویژه در زمینه احداث شهربازی، لذا این شرکت آمادگی دارد ضمن در اختیار قراردادن فضا و تاسیسات و امکانات زیرساختی ، در خصوص طراحی و تامین تجهیزات شهربازی و راه اندازی آن ، به نسبت قدرالسهم و آورده با سرمایه گذار مشارکت نماید.

و) مشخصات و پلان معماری شهربازی:
نقشه مربوط به جانمایی در طبقات و همچنین پلان معماری آن به پیوست می باشد .

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست